Jelen Superliga
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Jelen Superliga

Forum o Jelen Superligi

www.superligasrbije.iz.rs
 

PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 U susret novoj sezoni

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
Kameni_NS
TechSupport
Kameni_NS


Broj poruka : 48
Datum upisa : 14.07.2008

U susret novoj sezoni Empty
PočaljiNaslov: U susret novoj sezoni   U susret novoj sezoni EmptyUto Jul 15, 2008 12:40 am

Још једна сезона је за нама која сигуран сам никоме неће остати у лепом сећању. Претрпели смо велики губитак, изгубили смо нашег брата Дејана, али морамо сада кад је најтеже да збијемо редове и свима покажемо нашу снагу.

Имамо цело лето пред нама и морамо доста тога да урадимо како би исправили све недостатке и у нову сезону ушли спремни. Било је много проблема и пропуста у сезони која је за нама и треба сви да видимо шта и како даље!? Било би добро да свако да неки свој коментар и предлог како би изглед трибине и организацију групе подигли на виши ниво од садашњег. Нека свако јасно каже шта мисли јер једино тако можемо да унапредимо рад групе.

Много тога није функционисало како треба, сви смо се после оног финала купа на ЈНА некако опустили и уместо да смо наставили да напредујемо, ми смо почели да ослушкујемо шта други причају о нама, почели смо да се меримо са другима, почели смо више да бринемо шта се дешава унутар клуба него унутар групе, а све то је довело до тога да нам на домаћим текмама видно опадне бројност (о гостовањима да и не говорим), да се покваре међуљудски односи унутар групе, да се створи неки јако лош ривалитет између подгрупа...

Цела сезона је одрађена под слоганом сви под једну заставу и уместо да то искористимо да се сви још више зближимо и израстемо у једну велику и складну породицу ми смо се још више удаљили једни од других!!! Било је и неколико добрих издања али опет лично мислим да можемо и морамо пуно више.

МИ СМО ЈЕДНО ТО ЈЕ НАША СНАГА!!!


Текст: Преузет са Фирма1989 форума
Nazad na vrh Ići dole
DakiAleksinac

DakiAleksinac


Broj poruka : 290
Datum upisa : 14.07.2008
Godina : 30
Lokacija : Aleksinac

U susret novoj sezoni Empty
PočaljiNaslov: Re: U susret novoj sezoni   U susret novoj sezoni EmptyUto Jul 15, 2008 12:25 pm

Nadam se da će biti kao što je on napisao!
Firma je strašno jaka grupa!
Treća najjača u zemlji, a u nekim mečevima je bila bolja od Delija i Grobara!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.meridiansuperliga.net.ms/
Kameni_NS
TechSupport
Kameni_NS


Broj poruka : 48
Datum upisa : 14.07.2008

U susret novoj sezoni Empty
PočaljiNaslov: Re: U susret novoj sezoni   U susret novoj sezoni EmptyUto Jul 15, 2008 3:12 pm

DakiAleksinac ::
Nadam se da će biti kao što je on napisao!
Firma je strašno jaka grupa!
Treća najjača u zemlji, a u nekim mečevima je bila bolja od Delija i Grobara!



Ne samo u nekim, na finalu kupa nas je bilo oko 2000 ali smo nadglasali delije kojih je bilo 3x vise Shocked
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





U susret novoj sezoni Empty
PočaljiNaslov: Re: U susret novoj sezoni   U susret novoj sezoni Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
U susret novoj sezoni
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Hajduk u sezoni 2008/09
» OFK Beograd u sezoni 2008/09
» Javor u sezoni 2008/09
» Jagodina u sezoni 2008/09

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Jelen Superliga :: Ostalo :: Arhiva-
Skoči na: