Jelen Superliga
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Jelen Superliga

Forum o Jelen Superligi

www.superligasrbije.iz.rs
 

PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Tole Karadzic, predsednik FSS

Ići dole 
+2
Admin
Dejan
6 posters
AutorPoruka
Dejan




Broj poruka : 20
Datum upisa : 14.07.2008

Tole Karadzic, predsednik FSS Empty
PočaljiNaslov: Tole Karadzic, predsednik FSS   Tole Karadzic, predsednik FSS EmptyUto Jul 15, 2008 3:28 pm

Tomislav Karadzic je novi predsednik FSS. Za sada je Spartak umalo ugasio, na sve nacine bio nezamenjiv na poziciji predsednika FSV u insajderu su bile zanimljive informacije o njemu...Sta ocekivati?


Tole i Aca kao pismo i glava!

Utorak, 15. jul 2008. 14:00

Tomislav Karadžić nije bio euforičan posle izbora za predsednika Fudbalskog saveza Srbije, dok se poraženi kandidat, Dragan Aca Bulić, trudio da ne pokazuje razočaranje.

Kada su na kraju javnog glasanja ukazali poverenje jedan drugom i pozdravili se uz osmeh, kao i gromke aplauze delegata, na trenutak se moglo zaboraviti da je predizborna kampanja bila žestoka i da su prethodnih dana i nedelja korišćena razna dozvoljena i nedozvoljena sredstva.

Učinilo se da su Karadžić i Bulić dve strane jednog istog novčića... pismo i glava.

"Imali smo procene da će Aca dobiti podršku velikog broja delegata. Trideset glasova od ukupno 76-77 nije mali broj. Cenim Acu, njegovo ponašanje bilo je sportsko i prijateljsko i ja mu čestitam na tome", rekao je Karadžić.

"Dugo se poznajemo i uvek smo imali korektan odnos. Nemam nikakvih primedbi na njegovo ponašanje u ovoj kampanji. Fudbalska Srbija je sada htela ovako, možda će Aca za četiri godine biti predsednik FSS", ponudio je utehu iskusni fudbalski funkcioner.

Karadžić je naveo da će uspostavljanje jedinstva u fudbalskim strukturama biti njegov prioritet.

"Raspolućenu fudbalsku Srbiju moram da vratim u jedinstvenu situaciju. Na tome ćemo raditi".

Popularni Tole nedavno je izjavio da želi Partizan da uvede u Ligu šampiona i da mu se ne preuzima FSS, ali ispalo je suprotno.

"U Partizanu treba da predložim vršioca dužnosti predsednika i to će biti jedan od članova aktuelne uprave, neko od potpredsednika. On će voditi klub narednih četiri do šest meseci, a onda će u klubu raspisati Skupštinu i izabrati novog predsednika", rekao je Karadžić.

Bulić je izjavio da nije iznenađen ishodom glasanja i da bi možda bilo drugačije da se glasalo tajno. Ipak...

"Nije mi žao što je Tole postao predsednik FSS. Mi smo igrali ovu utakmicu od novembra i kao mali klub ušli u finale. Žao mi je što nije došlo do korenitih promena, ali nadam se da će ubuduće biti bolje. Uvek verujem u prosperitet srpskog fudbala".

Na pitanje čime će se dalje baviti, prvi čovek Zajednice superligaša u prethodnom periodu nije imao konkretan odgovor.

"Ne znam, videću..."

Dušan Savić, koji se povukao iz predsedničke trke, takođe je apelovao na jedinstvo, jer se srpski fudbal nalazi u teškoj situaciji.

Prema njegovim rečima, "Tole je pobedio, ali to ne znači da je Aca izgubio"!

"Znao sam da je raspoloženje delegata takvo da Karadžić ima podršku većine. To što je Bulić dobio 30 glasova govori da su oba kandidata bila dobra. Na Karadžiću je velika odgovornost jer srpski fudbal nije u sjajnoj situaciji, naprotiv. Moraćemo mnogo da radimo. Ako smatraju da sam u grupi ljudi koji mogu da pomognu, spreman sam da se uključim u rad"

Ješić: Pretnjama do glasova!

Utorak, 15. jul 2008. 14:33

Da u pripremi izborne Skupštine Fudbalskog saveza Srbije ipak nije sve bilo "proleće i cveće" pokazuje izjava Gorana Ješića, predsednika FK Inđija i gradonačelnika tog mesta.

On je rekao da su sada "mrtvi" svi koji su javno glasali protiv novog predsednika FSS Tomislava Karadžića.

"Ovi ljudi koji su se izjasnili protiv Karadžićevog izbora sada su 'mrtvi'. Preti se njihovim klubovima, malopre je (komesar za takmičenje Srpske lige grupa Vojvodina) Stanko Matić pretio predsedniku Radničkog iz Nove Pazove", rekao je Ješić u utorak posle Skupštine FSS.

Sada već bivši čelnik Radničkog Mića Garić potvrdio je tu priču.

"Evo, sada mi je Matić j... majku što nisam glasao kako je on hteo! Juče me je zvao i tražio da glasam za Karadžića", rekao je Garić i kao dokaz ponudio listu poziva sa svog mobilnog telefona.

"Prošlog petka smo imali Skupštinu Radničkog, od tada nisam predsednik kluba. Zbog njih, jer više nisam mogao da trpim pritiske", dodao je Garić.

Goran Ješić, koji je odustao od kandidature za predsednika Zajednice klubova Prve lige, razočaran je što je predsednik FSS izabran javnim glasanjem, prozivkom delegata.

"Javno glasanje je recidiv prošlog Fudbalskog saveza. Demokratski je princip da kada imate dva kandidata, glasanje bude tajno".

(MONDO)
Nazad na vrh Ići dole
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 275
Datum upisa : 13.07.2008

Tole Karadzic, predsednik FSS Empty
PočaljiNaslov: Re: Tole Karadzic, predsednik FSS   Tole Karadzic, predsednik FSS EmptyUto Jul 15, 2008 10:48 pm

Sve mi ovo ne izgleda dobro. Procitajte samo naslove....

Dmitar Garic:

Citat :
"Evo, sada mi je Matić j... majku što nisam glasao kako je on hteo! Juče me je zvao i tražio da glasam za Karadžića", rekao je Garić i kao dokaz ponudio listu poziva sa svog mobilnog telefona.

Tomislav Taušan:

Citat :
"Acu ne znam, ali znam da je rekao da će kada svi odu, da ode i on. A Toleta znam, i znam koliko je utakmica kupio i prodao", pokušao je da diskredituje Karadžića.

Glasovi superligaša:

Partizan - Karadžić
Crvena zvezda - uzdržana
Vojvodina - Bulić
OFK Beograd - Karadžić
Napredak - Bulić
Čukarički - Karadžić
Hajduk Kula - Karadžić
Jagodina - Karadžić
Rad - Bulić
Javor - Bulić

Predstavnik Borca iz Čačka nije došao na skupštinu. Dvanaesti superligaš za sada nije poznat.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.jelensuperliga.net.ms
PFC 4ever!

PFC 4ever!


Broj poruka : 295
Datum upisa : 14.07.2008
Lokacija : Sa Partizanom!

Tole Karadzic, predsednik FSS Empty
PočaljiNaslov: Re: Tole Karadzic, predsednik FSS   Tole Karadzic, predsednik FSS EmptyUto Jul 15, 2008 11:14 pm

Skoro nikad ti izbori nisu beli 100% regularni,a verovatno nisu ni sad...
Nazad na vrh Ići dole
DakiAleksinac

DakiAleksinac


Broj poruka : 290
Datum upisa : 14.07.2008
Godina : 30
Lokacija : Aleksinac

Tole Karadzic, predsednik FSS Empty
PočaljiNaslov: Re: Tole Karadzic, predsednik FSS   Tole Karadzic, predsednik FSS EmptySre Jul 16, 2008 11:38 am

Ja sam više voleo da bude Bulić.
Nemam ništa ni protiv Karadžića, ali nekako Bulić je mlad, a takvi trebaju srpskom fudbalu.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.meridiansuperliga.net.ms/
Nemanja

Nemanja


Broj poruka : 17
Datum upisa : 15.07.2008

Tole Karadzic, predsednik FSS Empty
PočaljiNaslov: Re: Tole Karadzic, predsednik FSS   Tole Karadzic, predsednik FSS EmptySub Jul 19, 2008 2:19 pm

polako partizanovci zauzimaju sve funkcije u FSS....bruka

e zvezdo moja,ove godine nam sledi pravi rat za titulu jer ce biti puno teze nego lani... pirat
Nazad na vrh Ići dole
PFC 4ever!

PFC 4ever!


Broj poruka : 295
Datum upisa : 14.07.2008
Lokacija : Sa Partizanom!

Tole Karadzic, predsednik FSS Empty
PočaljiNaslov: Re: Tole Karadzic, predsednik FSS   Tole Karadzic, predsednik FSS EmptySub Jul 19, 2008 2:58 pm

A dok su se na glavnim mestima FSS(CG)(J) bili redom Babarogić,Bata Đora,Miljanić,Piksi,Terzić (sve sami Grobari) tad vam je sve bilo u redu...
Nazad na vrh Ići dole
Nemanja

Nemanja


Broj poruka : 17
Datum upisa : 15.07.2008

Tole Karadzic, predsednik FSS Empty
PočaljiNaslov: Re: Tole Karadzic, predsednik FSS   Tole Karadzic, predsednik FSS EmptySub Jul 19, 2008 3:16 pm

PFC 4ever! ::
A dok su se na glavnim mestima FSS(CG)(J) bili redom Babarogić,Bata Đora,Miljanić,Piksi,Terzić (sve sami Grobari) tad vam je sve bilo u redu...


bato,stvarno ne znam koji od ovih nabrojanih je zastupao interes zvezde...svi su gledali svoj džep i interes....
ono sta moram priznati je to da partizan ima puno sposobniju upravu...(oni su krali ali tako da niko to ne vidi)...sta je s onim famoznim novim stadionom partizana i novcem koji je bio za to namenjen...
Nazad na vrh Ići dole
PFC 4ever!

PFC 4ever!


Broj poruka : 295
Datum upisa : 14.07.2008
Lokacija : Sa Partizanom!

Tole Karadzic, predsednik FSS Empty
PočaljiNaslov: Re: Tole Karadzic, predsednik FSS   Tole Karadzic, predsednik FSS EmptySub Jul 19, 2008 3:29 pm

Koliko znam Piksi je bivši Zvezdin igrač,Babarogić bivši Zvezdin golman,Miljanić bivši Zvezdin trener,svi oni su imali funkcije u fudbalskom savezu itd... ali meni to nije smetalo,niti sam se žalio...

I onda ti dođeš s im komentarom "polako partizanovci zauzimaju sve funkcije u FSS....bruka",lako zaboravljaš (te)...

A što se tiče stadiona ni papirologija nije regulisana,taj plan nije došao na red u skupštinu,neko to koči jer mu ne odgovara...


Poslednji izmenio PFC 4ever! dana Sub Jul 19, 2008 4:26 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Nemanja

Nemanja


Broj poruka : 17
Datum upisa : 15.07.2008

Tole Karadzic, predsednik FSS Empty
PočaljiNaslov: Re: Tole Karadzic, predsednik FSS   Tole Karadzic, predsednik FSS EmptySub Jul 19, 2008 3:46 pm

znaci i skupstina je Zvezdina... Smile
jadan partizan,svi protiv njega.... cheers cheers cheers
Nazad na vrh Ići dole
simkke

simkke


Broj poruka : 20
Datum upisa : 17.07.2008

Tole Karadzic, predsednik FSS Empty
PočaljiNaslov: Re: Tole Karadzic, predsednik FSS   Tole Karadzic, predsednik FSS EmptyNed Jul 20, 2008 6:26 pm

Nemanja ::
znaci i skupstina je Zvezdina... Smile
jadan partizan,svi protiv njega.... cheers cheers cheers

Jadan ti što navijaš za zvezdu!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.soccermond.com
Sponsored content





Tole Karadzic, predsednik FSS Empty
PočaljiNaslov: Re: Tole Karadzic, predsednik FSS   Tole Karadzic, predsednik FSS Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Tole Karadzic, predsednik FSS
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Jelen Superliga :: Ostalo :: Arhiva-
Skoči na: