Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  Pristupi

Datum upisa : 14.07.2008
Godina : 30
Lokacija : Aleksinac

Seria A (Italija) Empty
PočaljiNaslov: Seria A (Italija)   Seria A (Italija) EmptyNed Okt 05, 2008 12:53 pm

Seria A (Italija) Logoseriea

Lacio-Leće 1:1
Inter-Bolonja 2:1

Fudbaleri Intera pobedili su večeras na svom terenu Bolonju 2:1 u šestom kolu italijanske lige, dok su Lacio i Leče odigrali nerešeno 1:1.

Šampion Italije poveo je u 25. minutu golom Zlatana Ibrahimovića, a vođstvo je duplirao Adrijano iz jedanaesterca u 50. minutu. Jedini strelac za Bolonju bio je Vangelis Moras u 56. minutu.

Nakon što je u prvoj ovosezonskoj utakmici pobedila Milan 2:1, Bolonja je zabeležila pet uzastopnih poraza.

Lacio i Leče su u Rimu odigrali nerešeno 1:1. Gosti su poveli u 25. minutu golom Simone Tiribočija, a bod domaćoj ekipi doneo je rezervista Simone Inzagi u 89. minutu.

"Srećan sam, jer nismo zaslužili da izgubimo. Sada se oprezno okrećemo narednim utakmicama, jer smo mislili da ćemo na ovoj pobediti", rekao je Inzagi posle meča.

Nazad na vrh Ići dole

Godina : 30

PočaljiNaslov: Re: Seria A (Italija)   Seria A (Italija) EmptyNed Okt 26, 2008 2:35 pm

Siena : Katana 1 : 1
Juventus : Torino 1 : 0