Datum upisa : 15.07.2008
Godina : 29
Lokacija : BORCHA CITY

Crvena zvezda u Kupu Uefa Empty
PočaljiNaslov: Crvena zvezda u Kupu Uefa   Crvena zvezda u Kupu Uefa EmptyPet Avg 01, 2008 3:10 pm

Sta vi mislite da li ce zvezda proci u grupe
Nazad na vrh Ići dole

Broj poruka : 69
Datum upisa : 28.07.2008

PočaljiNaslov: Re: Crvena zvezda u Kupu Uefa   Crvena zvezda u Kupu Uefa EmptyPet Avg 01, 2008 3:12 pm

Mozda, ali za malo.

Ajde ne zanosite se jedva ce roci ove Kiprane. Ovo definitivno nije Zvezdina sezona. Exclamation
stupi

stupi

Godina : 29

uzimamo 100% kakav tim imamo, nemoze se sastavi lol!

Lokacija : Aleksinac

Bilo bi neozbiljno kada bi reekli da ispada od ovih Kiprana!
Ali sa ovim timom, Liga UEFA je daleko, daleko...
Admin
Admin
Admin

Broj poruka : 275
Datum upisa : 13.07.2008

Ja mislim da Zvezda može proći u grupnu fazu, ali se bojim 1. kola, pošto se tu kao mogući protivnici nalaze nekoliko dobrih ekipa kao što je veliki Milan.
stupi

stupi

Godina : 29

PočaljiNaslov: Re: Crvena zvezda u Kupu Uefa   Crvena zvezda u Kupu Uefa EmptyPon Avg 04, 2008 1:33 pm

Admin ::

naravno da je VELIKE

FORZA ROSSONERI!!!Philippo Pippo Inzaghi!!!
DejanM

Broj poruka : 16
Godina : 30
Lokacija : Searching........Cacak

Inzagi je dobar igrac,uvek se nalazi na ivici ofsajda. Takvi igraci trebaju Meridian Super Ligi.

Lokacija : KG - Marakana

Glasao sam za 1/16! Samo jedna ispravka, ne postoji 3.kolo. Od kada je uvedena Liga UEFA, igraju se dva kola kvalifikacija, pa onda prvo kolo UEFA Kupa! Onda ide grupa i td...
FilipBg

FilipBg

Broj poruka : 45
Datum upisa : 14.08.2008
Lokacija : Bgd

PočaljiNaslov: Re: Crvena zvezda u Kupu Uefa   Crvena zvezda u Kupu Uefa EmptyČet Avg 14, 2008 3:24 pm

grupe su realne bounce
PFC 4ever!

PFC 4ever!

Remi Crvene zvezde na Kipru - 2:2

Crvena zvezda u Kupu Uefa 24617844448a470276175d933348248_big

Fudbaleri Crvene zvezde igrali su nerešeno 2:2 (1:1) sa Apoelom na Kipru u meču drugog kola kvalifikacija za UEFA kup.

Vodeći pogodak za tim trenera Zdenjeka Zemana postigao je Edgar u 9., a izjednačio je Jost Brurs u 34. minutu. Marcin Zevlakov je na startu drugog dela igre domaćem timu doneo potpuni preokret - 2:1, ali je Igor Burzanović u 62. minutu ponovo poravnao rezultat i time postavio konačni rezultat. Revanš utakmica na programu je 28. avgusta u Beogradu.

Srpski tim bio je bolji na početku i u finišu meča, ali evidentno je da prostora za napredak ima mnogo i da tim još nije sasvim uigran.

’Crveno-beli’ su ofanzivno počeli meč i već u 9. minutu došli su do gola. Burzanović je centrirao sa leve strane, lopta se odbila od nespretnog Brursa, a Edgar je desnom nogom po zemlji postigao gol za vođstvo.

Od tog trenutka Apoel u potpunosti preuzima inicijativu. Ona se u startu manifestovala šutevima sa distance, a u 21. minutu Kiprani su imali odličnu priliku. Radivojević je loše procenio putanju lopte i bespotrebno je propustio, a Zevlakov je iskosa sa leve strane pogodio spoljni deo mreže.

Hrisis je u 23. minutu ubacio loptu sa desne strane, odbrana Zvezde je delovala krajnje neuigrano, ali Paulista je srećom glavom šutirao preko prečke. U 34. minutu tim Ivana Jovanovića stiže do, mora se priznati, zasluženog izjednačenja. Marković je nepropisno startovao na Paulistu, a levonogi Brurs je poslao loptu u gornji levi ugao golmana Radivojevića – 1:1.

U 40. minutu poljski reprezentativac Gžegož Bronovicki se povredio, a u igru je ušao Pavle Ninkov i zauzeo mesto desnog beka. Marjan Marković je prešao na levu stranu.

Poslednju šansu u prvom delu igre Apoel je imao u 43. minutu. Kiprani su dobro kombinovali po levoj strani, Florea je centrirao po zemlji, Zevlakov mudro dodirnuo loptu, a Radivojević skreće loptu i sprečava izvestan pogodak.

Tek što je počelo drugo poluvreme Apoel je došao do prednosti. Kompletna Zvezdina odbrana bila je izigrana. Marković je bio neoprezan i Haralampidis je uspeo da primi lptu na desnoj strani posle dodavanja iz sredine. Usledio je centaršut, Gaj je zakasnio i Zevalkovu nije bilo teško da pogodi za 2:1.

Ništa značajnije nije se dešavalo na terenu u narednih 10-ak minuta. Apoel je bio zadovoljan vođstvom, a Zvezda nije uspevala da poveže redove.

Tako je bilo sve do 62. minuta kada su 'crveno-beli' uspeli da izjednače rezultat. Ninkov je loše zahvatio loptu u pokušaju da šutne, ona je po zemlji ušla u šesnaesterac, Subašić je lepo odložio za Burzanovića, a crnogorski reprezentativac šutirao precizno sa 20-ak metara - 2:2.

Neposredno posle izjednačenja Apoel je imao još jednu lepu priliku, ali je nije iskoristio.

Tempo je naglo opao u drugoj polovini drugog poluvremena i oba tima su teško stizala do gola protivnika.

Primirje je trajalo do 81. minuta, kada je Tričkovski promašio šansi utakmice. Milijaš je vrhunski prihvatio loptu, uposlio Tričkovskog, koji je ostao 1 na 1 sa golmanom Hjotisom. Imao je Makedonac mnogo vremena da se adekvatno namesti i uputi udarac, ali lopta je završila nekoliko cemtimatara pored stative.

U 85. minutu umesto Blažića u igru je ušao doskorašnji kapiten Ognjen Koroman. Čini se da je Zeman malo zakasnio sa tom izmenom jer je bilo očigledno da se Kiprani jedva kreću po terenu i da Koroman svojom brzinom i agilnošću može bitno da ih poreti. U 10-ak minuta provdenih na igralištu povrmeni reprezentativac Srbije dva puta je oboren, a Zvezda je bila znatno bliža golu.

Kada se uzme u obzir ceo tok utakmice, Zvezda je izborila vrlo povoljan rezultat pred revanš na Marakani.
delija sabac

Broj poruka : 3
Datum upisa : 20.08.2008
Godina : 29
Lokacija : Sabac

PočaljiNaslov: Re: Crvena zvezda u Kupu Uefa   Crvena zvezda u Kupu Uefa EmptySre Avg 20, 2008 3:04 pm

Zvezda moze da stigne do 16 finala ali mora da sastavi dobar tim od ovih pijacanja!!!!! Edgar je pravi ubod samo jos perica ognjenovic da se vrati i ajmo da lje cheers
PFC 4ever!

PFC 4ever!

PočaljiNaslov: Re: Crvena zvezda u Kupu Uefa   Crvena zvezda u Kupu Uefa EmptyNed Avg 31, 2008 4:24 pm

delija sabac ::

Ne može Zvezda ni do 3. kola... Laughing Laughing Laughing
Admin
Admin
Admin

PočaljiNaslov: Re: Crvena zvezda u Kupu Uefa   Crvena zvezda u Kupu Uefa EmptyNed Sep 07, 2008 12:52 am

Zvezda je ispala u 2. kolu kvalifikacija, zato što su protiv Apoela odigrala 3:3, iako su do 3 minute prije kraja imali rezultat koji ih vodi u 1 kolo Kupa Uefa.
NukeR

Broj poruka : 6
Datum upisa : 20.09.2008

PočaljiNaslov: Re: Crvena zvezda u Kupu Uefa   Crvena zvezda u Kupu Uefa EmptySub Sep 20, 2008 4:43 am

veze nemate Very Happy
stupi

stupi

Godina : 29

PočaljiNaslov: Re: Crvena zvezda u Kupu Uefa   Crvena zvezda u Kupu Uefa EmptySub Sep 20, 2008 1:24 pm